ZHLÉDNOUT FILM ONLINE

Výše příspěvku je na Vás

Vyplňte prosím níže své údaje, abyste získali přístup k filmu Svědectví. Částka, kterou za zpřístupnění filmu zaplatíte, je na Vás. Váš příspěvek nám pomůže dostat film k širšímu publiku a informovat tak více lidí o tom, jak zvířata v českých chovech trpí.

Zadejte Vaše údaje
Tímto e-mailem se budete přihlašovat
Zobrazit
Heslo musí mít alespoň 8 znaků a musí obsahovat velké písmeno a číslici
Chci zaplatit:

Částka musí být vyšší než 39 Kč

Musíte souhlasit s Obchodními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů

Budete moci zaplatit těmito metodami:

Co získáte?

Neomezený přístup k filmu Svědectví
Váš příspěvek bude použit na další propagaci filmu

Svědectví
Časté dotazy:

Může se jednat o technický problém, v takovém případě nám napište na info@sledujsvedectvi.cz a my se Vám pokusíme pomoci.

Pokud se Vám opakovaně nedaří film zakoupit, zkuste ho zhlédnout na jiné platforně, např. na DAFilms.cz.

Naším cílem je, aby se Svědectví dostalo k co nejširšímu publiku. Na první pohled se může zdát zpřístupnění filmu zdarma jako ideální cesta. Také jsme si to dříve mysleli a snažili se najít způsob, jak Svědectví dostat k co nejvíce lidem úplně zdarma. Avšak po konzultacích s mnoha odborníky z filmové branže jsme toto rozhodnutí přehodnotili, a to z těchto důvodů:

  • Díky spolupráci s distribuční společností Bontonfilm se podařilo Svědectví dostat na několik hlavních českých a slovenských filmových platforem. Tyto kanály si lidé platí právě proto, aby se na nich dívali na filmy, je to tedy ideální způsob, jak film dostat k relativně širokému publiku, ke kterému bychom jinak přístup neměli.
  • Lidé, kteří využívají zpoplatněné platformy pro sledování filmů si většinou vybírají filmy tam a už je nehledají jinde.
  • V průběhu času budou přibývat další kanály a film přejde z režimu jednorázového poplatku do režimu předplatného, stane se tak ještě dostupnějším. Ve hře je také vysílání v České televizi.
  • Na druhé straně stojí varianta umístit film zdarma např. na YouTube, pokud bychom však toto udělali, žádná filmová platforma ani televize už by o Svědectví zájem neměla.
  • Dle slov zkušených producentů a distributorů, se kterými jsme měli možnost o tom diskutovat: umístění filmu zdarma na YouTube vůbec nezaručuje vysokou sledovanost.
  • Další překážkou pro umístění filmu na YouTube je bezpečnostní politika této platformy. Svědectví obsahuje násilí na zvířatech. Tento typ obsahu YouTube automaticky blokuje a vyžaduje zadání občanského průkazu pro ověření věku, bez toho se video nedá přehrát.

Velice rádi bychom dostali Svědectví jak na placené platformy, tak umožnili zhlédnutí zdarma, tyto varianty se však vzájemně vylučují. Dali jsme tedy na doporučení, abychom Svědectví nabídli nejdříve zpoplatněné, aby se distributorům a filmovým platformám zaplatily alespoň náklady na jeho vysílání. Prosadili jsme si ale možnost zhlédnutí filmu na našich webových stránkách za opravdu symbolickou částku.

Dokument Svědectví najdete také na těchto platformách: