ZAPOJTE SE

Staňte se součástí revolučního dokumentu z českého prostředí. Podpořte projekt, který může být důležitou součástí změny.

Do crowdfundingové sbírky na Startovači se zapojilo celkem 400 individuálních dárců a na dokončení filmu se podařilo vybrat více než 200 tisíc korun. 

To nejdůležitější ale začíná teprve teď, když je dokument dokončen. Nyní je naším cílem dostat film na obrazovky v českých domácnostech. Svým darem nám s tím můžete pomoci. Získané finance využijeme k propagaci, aby se dokument dostal k co nejvyššímu počtu diváků. Číslo účtu pro příspěvky: 2801715451/2010.
 
Stránka projektu na Darujme.cz zde.

SDÍLEJTE

Sociální média jsou silný nástroj. Sledujte naše sociální sítě a sdílejte příspěvky, které publikujeme. Informace o dokumentu se tak dostanou mezi vaše známé.

Pokud budete naše příspěvky také komentovat či „lajkovat“, získají vyšší tzv. organický dosah, tedy jednoduše řečeno, uvidí je více lidí.

USPOŘÁDEJTE PROMÍTÁNÍ

Víte-li o dobrém kině, kavárně či jiném místě, kde by se dal dokument promítat, a dokázali byste zároveň promítání sami organizačně zajistit, film Vám pro tento účel zapůjčíme.

Pokud to bude v našich silách, přijedeme také na debatu po promítání.

PROMÍTÁNÍ VE ŠKOLÁCH

Rádi bezplatně poskytneme film pro účely školních promítání. Je možné spojit také s přednáškou či debatou s tvůrci.

VYLEPUJTE SAMOLEPKY

Samolepky vám pošleme zdarma, nebo za dobrovolný příspěvek, objednat si je můžete ZDE.

KE STAŽENÍ

Tyto vizuály můžete libovolně sdílet a šířit.

Plakát

Image

Úvodní fotka na FB

Image

Příspěvek na soc. sítě

Image

Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv způsobem pomáhají!